OPINIE UCZNIÓW

OPINIE O SZKOLE POCHODZĄCE Z NASZEGO PROFILU NA FACEBOOKU

Miła atmosfera i indywidualne podejście, sprawiają, że uczniowie zawsze powracają

Monika Karpik

Świetna szkoła z indywidualnym podejściem do ucznia w której panuje super atmosfera. Pan Piotr ma ogromną wiedzę którą potrafi przekazać. Bardzo dobrze Pan Piotr przygotował mnie w krótkim czasie do egzaminu z rysunku i kompozycji na studia, na które się dostałam. Jestem zadowolona. Trafiłam do szkoły Pana Króla z polecenia i również śmiało mogę dalej polecić to artystyczne miejsce do którego chętnie wrócę.
Nikola Totoń

Bardzo polecam szkołę Pana Piotra, indywidualne podejście do każdego ucznia oraz najlepsze przygotowanie do egzaminu na studia.

Dawid Łach

Pan Piotr jest prawdziwym mistrzem w dziele artystycznym. Dziękuję Panu za te pół roku profesjonalnego artystycznego przygotowania. Przez ten czas moje zdolności wzniosły się na nowy poziom i dzięki Panu udoskonaliłem je. Z tego powodu wszystkim artystycznym duszom polecam Szkołę Rysunku i Malarstwa Piotra Króla

Artem Plesin

Bardzo polecam, świetna atmosfera pracy ,indywidualne podejście do ucznia oraz najlepszy nauczyciel malarstwa w całej Polsce!

Weronika Kaźmierczyk

Świetna szkoła rysunku i malarstwa, a do tego pracownia artystyczna z duszą i niesamowitą atmosferą. Zdecydowanie są to zajęcia na których nie da się nudzić, a na dodatek z każdych coś się wynosi. Pan Piotr do każdego podchodzi indywidualnie, ucząc nas podstaw, a przy tym pozwalając się samodzielnie rozwijać. Szczerze polecam.

Alicja Wiaderna

Najlepsza pracownia w Łodzi 11/10 polecam każdemu kto chce zostać prawdziwym mistrzem malarstwa i rysunku

Michał Jaszczak

Indywidualne podejście oraz miła, przyjacielska atmosfera. Z drugiej strony duży nacisk na rozwój i realizacje postawionych sobie celów. Polecam!

Marek Kubacki

Więcej opinii znajdziecie na naszym Facebooku

SZKOŁA RYSUNKU I MALARSTWA PIOTRA KRÓLA

ul. Limanowskiego 157, I piętro
91-340 Łódź

GODZINY ZAJĘĆ

czwartek i piątek: 17:30 – 20:30
sobota: 10:00 – 13:00 i 13:00 – 16:00
(poza lipcem i sierpniem)

KONTAKT

+48 691 467 190
pracownialunalodz@gmail.com